На віддаленому складі
Модель CH-D008WDC-16LDWF
Код товару 196949
Продавець OS-M1X9
- -7%
14 039 ₴ -1 040 ₴ 12 999 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
Мобільний Oсушувач WDC CH-D008WDC-16LDWF
- WI-FI керування через додаток C&H Smart
- Три режими роботи: Розумний; Сушка одягу; Нічний режим.
- Вибір бажаної вологості в діапазоні від 40% до 70%
- Унікальний розподіл повітря на 360 градусів
- Індикація зволоження повітря різними кольорами в реальному часі
Технічні характеристики
| Параметри електроживення | 220/50 В/Гц |
| Холодоагент | R290/0.038 кг |
| Номінальна споживана потужність | 250 Вт |
| Максимальний вхідний струм | 1.52 A |
| Вхідна потужність | 180 Вт (27°C/60% RH)/200 Вт (30°C/80% RH) |
| Потужність осушення | 0.39 кг/год (27°C/60% RH)/ 16 л/д (30°C/80% RH) |
| Рівень шуму | ≤38 дБ(A) |
| Вага нетто | 11.1 кг |
| Продуктивність потоку повітря | 140 м³/год |
| Ємність резервуара для води | 3.0 л |
| Розміри приладу: | Φ 290 × 520 мм |
| Робоча температура: | 5°C to 35°C |
| Запобіжник | 3.15 A/250 В |
| Шнур живлення | 3 × 0.75 мм² |
| Бездротове підключення | Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n |
| Частота підключення | 2.4 GHz |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
24 місяці від виробника
Комунікації
Управління пристроєм:
Сенсорне
Технічні характеристики
Робоча температура, град:
+5 до +35
Рекомендована площа, кв.м:
22
Тип холодоагенту:
R290
Потужність:
250 Вт
Вологовидалення, мл/годину:
660
Принцип дії:
Конденсаційний
Індикація:
Індикатор заповнення резервуару, Індикація вологості
Обсяг контейнера для води:
3 л
Режими роботи:
Автоматичний, Нічний, Сушіння одягу
Інформаційний екран:
Є
Рівень шуму, дБ:
38
Додаткові функції:
Автоматична робота, Автоматичне розморожування, Автовимкнення, Блокування від дітей, Управління через Wi-Fi, Таймер, Інтелектуальне сушіння
Габарити
Вага, кг:
11,1
Розмір (ШхВхТ), мм:
520х290
Додатково
Колір:
Білий
Призначення:
Побутовий, Для ванної, Для гаража
Комплектація:
Осушувач повітря, Інструкція
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
