89 933 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
| Процесор | Intel Core i7-14650HX, 16C (8P + 8E) / 24T, P-core 2.2 / 5.2GHz, E-core 1.6 / 3.7GHz, 30MB |
| ОП | 2x 16GB SO-DIMM DDR5-5600 |
| Накопичувач | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe |
| Вiдеоадаптер | NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB GDDR6 |
| Мультимедiа | HD Audio, Realtek® ALC3306-CG codec, Stereo speakers, 2W x2 woofers and 2W x2 tweeters, Dolby Atmos®, sound by harman/kardon; FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter, Microphone 2x, Array |
| Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 + BT5.3 | |
| Інтерфейси | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) |
| 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On | |
| 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4 | |
| 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz | |
| 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) | |
| 1x SD card reader | |
| 1x Power connector | |
| ПЗ | NoNe |
| Дисплей | 16" WQXGA (2560x1600) IPS 400nits Anti-glare, 100% sRGB, 60Hz, Dolby Vision |
| Батарея | Integrated 80Wh |
| Адаптер живлення | 300W Slim Tip (3-pin) |
| Розміри | 354.6 x 258.2 x 19.9 mm |
| Вага | 2.2kg |
| Гарантiя | 3-year |
| Колiр | Storm Grey |
| Безпека | Firmware TPM 2.0 Enabled, Fingerprint Reader, Kensington® Nano Security Slot |
| Клавіатура | Backlit, Ukrainian |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
36 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
DOS
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
