39 599 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
| ПРОЦЕСОР | AMD Ryzen 5 7640HS 4.3 GHz (up to 5.0 GHz) 6C 16MB 54W |
| ОПЕРАТИВНА ПАМ’ЯТЬ | 16GB DDR5 2DM 5600 |
| НАКОПИЧУВАЧ | 512GB PCIe Gen4 Value |
| ВІДЕОКАРТА | NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB VRAM |
| ОППТИЧНИЙ ПРИВІД | No ODD |
| ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА | OST FreeDOS 3.0 |
| ГАРАНТІЯ | 1 Year |
| ДИСПЛЕЙ | 16.1 FHD Antiglare IPS 250 nits 144Hz Narrow Border flat |
| ЗВ’ЯЗОК | Mediatek Tequila Wi-Fi 6 + BT 5.3 |
| ВЕБКАМЕРА | HP True Vision 1080p FHD |
| ПОРТИ ВВОДУ/ВИВОДУ | 1 USB 3.2 Type-c 5Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge) |
| 1 USB 3.2 Type-A 5Gbps signaling rate (HP Sleep and Charge) | |
| 2x USB 3.2 Type-A with 5Gbps | |
| 1 RJ-45 | |
| 1 HDMI 2.1; | |
| 1 headphone/microphone combo; | |
| 1 AC smart pin | |
| КОЛІР | Mica Silver |
| КЛАВІАТУРА | Full-size backlit keyboard with numeric keypad |
| БАТАРЕЯ | 4 Cells 70WHr Fast Charge |
| АДАПТЕР ЖИВЛЕННЯ | 200 watt |
| РОЗМІРИ | 369 x 259.4 x 23.9 mm |
| ВАГА | 2.33 kg |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
DOS
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
