48 467 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
| ПРОЦЕСОР | Intel Core i5-14450HX 1.8 GHz (up to 4.8 GHz) 10C 20MB 55W |
| ОПЕРАТИВНА ПАМ’ЯТЬ | 16GB DDR5 2DM 5600 |
| НАКОПИЧУВАЧ | 512GB PCIe Gen4 Value |
| ВІДЕОКАРТА | NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB VRAM |
| ОППТИЧНИЙ ПРИВІД | No ODD |
| ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА | OST FreeDOS 3.0 |
| ГАРАНТІЯ | 1 Year |
| ДИСПЛЕЙ | 16.1 FHD Antiglare IPS 300 nits 144Hz flat |
| ЗВ’ЯЗОК | Realtek Cava 2 Wifi 6 + BT 5.3 |
| ВЕБКАМЕРА | HP 1080p TNR HyperX PVCY ST |
| ПОРТИ ВВОДУ/ВИВОДУ | 1 USB Type-C 5Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge) |
| 1 USB Type-A 5Gbps signaling rate (HP Sleep and Charge); | |
| 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate | |
| 1 RJ-45 | |
| 1 HDMI 2.1; | |
| 1 headphone/microphone combo; | |
| 1 AC smart pin | |
| КОЛІР | Performance Blue |
| КЛАВІАТУРА | Full-size, 1-zone RGB backlit keyboard with numeric keypad |
| БАТАРЕЯ | 6 Cells 83WHr Fast Charge |
| АДАПТЕР ЖИВЛЕННЯ | 200 Watt |
| РОЗМІРИ | 369 x 259.4 x 23.9 mm |
| ВАГА | 2.33 kg |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
DOS
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
