49 999 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
| ПРОЦЕСОР | AMD Ryzen 5 8645U 4.3 GHz (up to 5.0 GHz) 6C 16MB 45W |
| ОПЕРАТИВНА ПАМ’ЯТЬ | 16GB DDR5 2DM 5600 |
| НАКОПИЧУВАЧ | 1TB PCIe Gen4 Value |
| ВІДЕОКАРТА | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB VRAM |
| ОППТИЧНИЙ ПРИВІД | No ODD |
| ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА | OST FreeDOS 3.0 |
| ГАРАНТІЯ | 1 Year |
| ДИСПЛЕЙ | 15.6 FHD Antiglare IPS 300 nits 144Hz Narrow Border |
| ЗВ’ЯЗОК | Realtek Cava 2 Wifi 6 + BT 5.3 |
| ВЕБКАМЕРА | HP Wide Vision 720p HD camera with TNR and built-in digital microphones |
| ПОРТИ ВВОДУ/ВИВОДУ | 1 USB Type-C® 5Gbps signaling rate (DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge); |
| 1 USB Type-A 5Gbps signaling rate (HP Sleep and Charge); | |
| 1 USB Type-A 5Gbps signaling rate; | |
| 1 AC smart pin; | |
| 1 HDMI 2.1; | |
| 1 RJ-45 | |
| 1 x Multi-Format SD Card Reader | |
| КОЛІР | Ceramic White |
| КЛАВІАТУРА | Full-size keyboard with backlight and numeric pad |
| БАТАРЕЯ | 4 Cells 70WHr Fast Charge |
| АДАПТЕР ЖИВЛЕННЯ | 200 Watt |
| РОЗМІРИ | 35.79 x 25.5 x 2.35 cm |
| ВАГА | 2.29 kg |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
DOS
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
