32 599 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
| ПРОЦЕСОР | Intel Core i5-12450H 1.5 GHz (up to 4.4 GHz) 8C 12MB 45W |
| ОПЕРАТИВНА ПАМ’ЯТЬ | 16GB DDR4 2DM 3200 Mav |
| НАКОПИЧУВАЧ | 512GB PCIe Gen4 Value SSD |
| ВІДЕОКАРТА | NVIDIA GeForce RTX 2050 4GB VRAM |
| ОППТИЧНИЙ ПРИВІД | No ODD |
| ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА | OST FreeDOS 3.0 |
| ГАРАНТІЯ | 1 Year |
| ДИСПЛЕЙ | 15.6 FHD Antiglare ultraslim IPS 250 nits 144Hz Narrow Border |
| ЗВ’ЯЗОК | Mediatek Tequila Wi-Fi 6 + BT 5.3 |
| ВЕБКАМЕРА | HP TrueVision 720p HD |
| ПОРТИ ВВОДУ/ВИВОДУ | 1 USB Type-C® 5Gbps signaling rate (DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge); |
| 1 USB Type-A 5Gbps signaling rate (HP Sleep and Charge); | |
| 1 USB Type-A 5Gbps signaling rate; | |
| 1 AC smart pin; | |
| 1 HDMI 2.1; | |
| 1 headphone/microphone combo; | |
| 1 RJ-45 | |
| КОЛІР | Performance Blue |
| КЛАВІАТУРА | Keyboard with numpad and backlit |
| БАТАРЕЯ | 3 cells 52.5Whr Fast Charge |
| АДАПТЕР ЖИВЛЕННЯ | 130 watt |
| РОЗМІРИ | 35.79 x 25.5 x 2.35 cm |
| ВАГА | 2.29 kg |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
DOS
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
