85 999 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
| ПРОЦЕСОР | Intel Core Ultra 7-155H 1.4 GHz (up to 4.8 GHz) 16C 24MB 28W |
| ОПЕРАТИВНА ПАМ’ЯТЬ | 16GB 7467 LPDDR5X on-board |
| НАКОПИЧУВАЧ | 512GB PCIe Gen4 |
| ВІДЕОКАРТА | Intel Arc Graphics |
| ОППТИЧНИЙ ПРИВІД | No |
| ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА | Windows 11 Home |
| ГАРАНТІЯ | 1 year |
| ДИСПЛЕЙ | Touch/16.0 WQXGA (2560x1600) Lw BluLt 400 nits VRR 48-120Hz |
| ЗВ’ЯЗОК | Intel Garfield Peak 2 Wifi I AX211 Wi-Fi6E 160MHz +BT 5.3 WW |
| ВЕБКАМЕРА | HP Wide Vision 9MP IR camera with camera shutter, TNR and integrated dual array digital microphones |
| ПОРТИ ВВОДУ/ВИВОДУ | 2 Thunderbolt 4 with USB Type-C 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort 2.1, HP Sleep and Charge) |
| 1 USB Type-A 10Gbps signaling rate (HP Sleep and Charge); | |
| 1 HDMI-out 2.1; | |
| 1 headphone/microphone combo; | |
| КОЛІР | Nightfall Black |
| КЛАВІАТУРА | Full-size, backlit, nightfall black keyboard |
| БАТАРЕЯ | 6 Cells 83WHr Fast Charge |
| АДАПТЕР ЖИВЛЕННЯ | 100 watt usb-c |
| РОЗМІРИ | 35.68 x 24.55 x 1.98 cm |
| ВАГА | 1.95 kg |
| Fingerprint Reader | Yes |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Windows 11
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
