51 942 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
| ПРОЦЕСОР | Intel Core Ultra 5-125H 0.7GHz (up to 4.5 GHz) 14C 18MB 28W |
| ОПЕРАТИВНА ПАМ’ЯТЬ | 16GB (1x16GB) DDR5 5600 SODIMM Memory |
| НАКОПИЧУВАЧ | 512GB PCIe NVMe Value SSD |
| ВІДЕОКАРТА | Nvidia GeForce RTX 2050 4GB |
| ОППТИЧНИЙ ПРИВІД | No ODD |
| ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА | Windows 11 Pro 64 |
| ГАРАНТІЯ | HP 2 year Next Business Day Onsite Care Notebook Bundled Support |
| ДИСПЛЕЙ | 16.0 inch AG WUXGA (1920x1200) LED IPS 300 fFHDC 60Hz bnt LCD Panel |
| ЗВ’ЯЗОК | Intel AX211 Wi-Fi 6E 160 MHz +Bluetooth 5.3 WW WLAN |
| ВЕБКАМЕРА | FHD camera |
| ПОРТИ ВВОДУ/ВИВОДУ | 2 USB Type-C (20 Gbps, USB Power Delivery, DisplayPort 1.4, HP Sleep and Charge) |
| 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate; | |
| 1 HDMI 2.1; | |
| 1 RJ-45; | |
| 1 stereo headphone/microphone combo jack; | |
| КОЛІР | Pike Silver Aluminum |
| КЛАВІАТУРА | Clickpad Backlit with numeric keypad spill-resistant |
| БАТАРЕЯ | RX Long Life 56Whr Fast Charge 3 cell Battery |
| АДАПТЕР ЖИВЛЕННЯ | HP 100W Slim USB-C AC Adapter |
| РОЗМІРИ | 35.94 x 25.11 x 1.7 cm |
| ВАГА | 1.74 kg |
| ДОДАТКОВО | Fingerprint Sensor |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
24 місяці від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Windows 11 Pro
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
