30 799 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
| ПРОЦЕСОР | AMD Ryzen 3 7330U 2.3 GHz (up to 4.3 GHz) 4C 8MB 15W |
| ОПЕРАТИВНА ПАМ’ЯТЬ | 8GB (1x8GB) DDR4 3200 |
| НАКОПИЧУВАЧ | 256GB PCIe NVMe Value SSD |
| ВІДЕОКАРТА | AMD Radeon RX Vega 6 |
| ОППТИЧНИЙ ПРИВІД | No ODD |
| ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА | Windows 11 Pro 64 |
| ГАРАНТІЯ | HP 3 year Next Business Day Onsite Notebook Only Hardware SupportWarranty Extension |
| ДИСПЛЕЙ | 15.6 inch FHD (1920x1080) Anti-Glare LED IPS 250 nits |
| ЗВ’ЯЗОК | Mediatek RZ616 Wi-Fi 6E AIM-T 160 MHz +Bluetooth 5.3 WW WLAN |
| ВЕБКАМЕРА | 720p HD camera |
| ПОРТИ ВВОДУ/ВИВОДУ | 1 USB Type-C 3.2 Gen 2 (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4); |
| 3 USB Type-A 3.2 Gen 1; | |
| 1 HDMI 2.1; | |
| 1 RJ-45; | |
| 1 headphone/microphone combo; | |
| КОЛІР | Pike Silver Aluminum |
| КЛАВІАТУРА | Clickpad Backlit with numeric keypad spill-resistant |
| БАТАРЕЯ | Long Life 51Whr Fast Charge 3 cell Battery |
| АДАПТЕР ЖИВЛЕННЯ | 65 Watt nPFC USB-C Straight AC Adapter |
| РОЗМІРИ | 35.94 x 23.39 x 1.99 cм |
| ВАГА | 1.74 кг |
| ДОДАТКОВО | Fingerprint Sensor |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
36 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Windows 11 Pro
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
