40 015 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
| ПРОЦЕСОР | Intel Core i5-1334U 0.9 GHz (up to 4.6 GHz) 10C 12MB 15W |
| ОПЕРАТИВНА ПАМ’ЯТЬ | 16GB (1x16GB) DDR4 3200 |
| НАКОПИЧУВАЧ | 512GB PCIe NVMe Value Solid State Drive |
| ВІДЕОКАРТА | Intel Graphics |
| ОППТИЧНИЙ ПРИВІД | No ODD |
| ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА | Windows 11 Pro 64 |
| ГАРАНТІЯ | 1 рік |
| ДИСПЛЕЙ | 14 inch FHD (1920x1080) Anti-Glare LED IPS 250 NarrowBezel bent |
| ЗВ’ЯЗОК | Intel AX211 Wi-Fi 6E 160 MHz +Bluetooth 5.3 WW WLAN |
| ВЕБКАМЕРА | 720p HD camera |
| ПОРТИ ВВОДУ/ВИВОДУ | 2 USB Type-C 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1); |
| 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate (1 charging, 1 power); | |
| 1 HDMI 2.1; | |
| 1 RJ-45; | |
| 1 headphone/microphone combo; | |
| КОЛІР | Pike Silver Aluminum |
| КЛАВІАТУРА | Clickpad Backlit spill-resistant |
| БАТАРЕЯ | Long Life 51Whr Fast Charge 3 cell Battery |
| АДАПТЕР ЖИВЛЕННЯ | 65 Watt |
| РОЗМІРИ | 32.19 x 21.39 x 1.99 cm |
| ВАГА | 1.42 kg |
| ДОДАТКОВО | Fingerprint Sensor |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Windows 11 Pro
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
