34 986 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
| ПРОЦЕСОР | Intel Core 5 120U (up to 5.0 GHz, 12 MB L3 cache, 10 cores, 12 threads) |
| ОПЕРАТИВНА ПАМ’ЯТЬ | 16GB DDR4 on-board |
| НАКОПИЧУВАЧ | 512GB PCIe Value |
| ВІДЕОКАРТА | Intel Graphics |
| ОППТИЧНИЙ ПРИВІД | No ODD |
| ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА | FreeDOS 3.0 |
| ГАРАНТІЯ | 1 year |
| ДИСПЛЕЙ | Touch/14.0 FHD IPS 300 Nits Lp Narrow Border |
| ЗВ’ЯЗОК | Intel Wi-Fi 6E AX211 (2x2) і Bluetooth 5.3 |
| ВЕБКАМЕРА | HP True Vision 5MP camera with TNR and integrated dual array digital microphones |
| ПОРТИ ВВОДУ/ВИВОДУ | 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate |
| 1 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge) | |
| 1 HDMI 2.1; | |
| AC smart pin | |
| 1 microSD media card reader | |
| КОЛІР | Pale Rose Gold |
| КЛАВІАТУРА | Full-size backlit rose gold keyboard |
| БАТАРЕЯ | 3 Cells 43WHr Fast Charge |
| РОЗМІРИ | 32.2 x 21 x 1.99 cm |
| ВАГА | 1.51 kg |
| ОСОБЛИВОСТІ | Fingerprint Reader |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
DOS
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
