28 110 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
| ПРОЦЕСОР | AMD Ryzen 5 8540U 3.2 GHz (up to 4.9 GHz) 6C 16MB |
| ОПЕРАТИВНА ПАМ’ЯТЬ | 16GB 6400 LPDDR5 on-board |
| НАКОПИЧУВАЧ | 512GB PCIe Gen4 Value |
| ВІДЕОКАРТА | AMD Radeon Graphics |
| ОПТИЧНИЙ ПРИВІД | No ODD |
| ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА | OST FreeDOS 3.0 |
| ГАРАНТІЯ | 1 year |
| ДИСПЛЕЙ | 16.0 WUXGA (1920x1200) Antiglare IPS 300 nits Narrow Border flat |
| ЗВ’ЯЗОК | Realtek Cava 2 Wifi 6 + BT 5.3 |
| ВЕБКАМЕРА | HP True Vision 1080p FHD IR camera with temporal noise reduction |
| ПОРТИ ВВОДУ/ВИВОДУ | 2 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge) |
| 1 USB Type-A 10Gbps signaling rate | |
| 1 USB Type-A 5Gbps signaling rate | |
| 1 HDMI-out 2.1 | |
| 1 headphone/microphone combo | |
| КОЛІР | Natural Silver |
| КЛАВІАТУРА | Full-size backlit keyboard with numeric keypad |
| БАТАРЕЯ | GD 3 Cells 59WHr Fast Charge |
| АДАПТЕР ЖИВЛЕННЯ | 65 Watt USB C |
| РОЗМІРИ | 35.7 x 25.4 x 1.79-1.86 cm |
| ВАГА | 1.79 kg |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
DOS
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
