- -7%
35 639 ₴ -2 640 ₴ 32 999 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
| ПРОЦЕСОР | Intel Core 5 210H (max 4.8 GHz with Intel Turbo Boost Technology, 12 cores, 14 streams) |
| ОПЕРАТИВНА ПАМ'ЯТЬ | 24GB DDR5 |
| НАКОПИЧУВАЧ | 512GB PCIe value |
| ВІДЕОКАРТА | Intel Graphics |
| ОПТИЧНИЙ ПРИВІД | No ODD |
| ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА | OST FreeDOS 3.0 |
| ГАРАНТІЯ | 1 year |
| ДИСПЛЕЙ | 16.0 WUXGA (1920x1200) IPS 300 nits anti-glare, 16:10 |
| ЗВ'ЯЗОК | Wi-Fi 6 (2x2) і Bluetooth® 5.3 |
| ВЕБКАМЕРА | HP True Vision 1080p FHD IR camera with privacy shutter, TNR and integrated dual array digital microphones |
| ПОРТИ ВВОДУ/ВИВОДУ | 1 USB Type-C 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4, HP Sleep and Charge); 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 HDMI 1.4b; 1 AC smart pin; 1 headphone/microphone combo |
| КОЛІР | Mica Silver |
| КЛАВІАТУРА | Full-size keyboard with numeric keypad and backlight |
| БАТАРЕЯ | 3 Cells 41WHr Fast Charge |
| РОЗМІРИ | ≈ 35.7 x 24.9 x 1.86 cm |
| ВАГА | ≈ 1.86 kg |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
