79 999 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
| ПРОЦЕСОР | AMD Ryzen 7 8845HS 3.8 GHz (up to 5.1 GHz) 8C 16MB 45W |
| ОПЕРАТИВНА ПАМ’ЯТЬ | 32GB DDR5 2DM 5600 |
| НАКОПИЧУВАЧ | 1TB PCIe Gen4 Value |
| ВІДЕОКАРТА | NVIDIA GeForce RTX 4070 8GB VRAM |
| ОППТИЧНИЙ ПРИВІД | No ODD |
| ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА | OST FreeDOS 3.0 |
| ГАРАНТІЯ | 1 year |
| ДИСПЛЕЙ | 17.3 FHD Antiglare Lw BluLt IPS 300 nits 144Hz Narrow Border flat VRR 48-144Hz |
| ЗВ’ЯЗОК | Mediatek Tequini 2 Wi-Fi 6E + BT 5.3 |
| ВЕБКАМЕРА | HP True Vision 1080p FHD camera with TNR with privacy shutter |
| ПОРТИ ВВОДУ/ВИВОДУ | 1 USB Type-C 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4a, HP Sleep and Charge) |
| 1 USB Type-A 5Gbps signaling rate (HP Sleep and Charge); | |
| 2 USB Type-A 10Gbps signaling rate; | |
| 1 HDMI 2.1; 1 RJ-45; 1 AC smart pin; | |
| 1 headphone/microphone combo; | |
| КОЛІР | Shadow Black |
| КЛАВІАТУРА | Full-size, 1-zone RGB backlit, shadow black keyboard with numeric keypad |
| БАТАРЕЯ | 6 Cells 83WHr Fast Charge |
| АДАПТЕР ЖИВЛЕННЯ | 230 Watt |
| РОЗМІРИ | 39.75 x 27.79 x 2.75-3 cm |
| ВАГА | 2.95 kg |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
DOS
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
