94 018 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
| ПРОЦЕСОР | AMD Ryzen 7 7840HS 3.8 GHz (up to 5.1 GHz) 8C 16MB 45W |
| ОПЕРАТИВНА ПАМ’ЯТЬ | 32GB DDR5 2DM 5600 |
| НАКОПИЧУВАЧ | 2TB PCIe Gen4 |
| ВІДЕОКАРТА | NVIDIA GeForce RTX 4070 8GB VRAM |
| ОППТИЧНИЙ ПРИВІД | No ODD |
| ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА | Windows 11 Home |
| ГАРАНТІЯ | 1 Year |
| ДИСПЛЕЙ | 16.1 QHD Antiglare Lw BluLt IPS 300 nits 240Hz Narrow Border flat |
| ЗВ’ЯЗОК | Mediatek Tequini 2 Wi-Fi 6E + BT 5.3 |
| ВЕБКАМЕРА | HP True Vision 1080p FHD camera with TNR and integrated dual array digital microphones |
| ПОРТИ ВВОДУ/ВИВОДУ | 2× USB Type-C® ports (10 Gbps, USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge) |
| 1 USB Type-A port (5 Gbps data transfer rate); | |
| 1 x USB Type-A (5 Gbps, HP Sleep and Charge) | |
| 1 HDMI 2.1; 1 RJ-45; | |
| 1 headphone/microphone combo; | |
| КОЛІР | Shadow Black |
| КЛАВІАТУРА | Full-size, 4-zone RGB backlit, shadow black keyboard and 26-Key Rollover Anti-Ghosting Key technology |
| БАТАРЕЯ | 6 Cells 83WHr Fast Charge |
| АДАПТЕР ЖИВЛЕННЯ | 280 Watt Smart AC power adapter |
| РОЗМІРИ | 36.9 x 25.94 x 2.35 cm |
| ВАГА | 2.41 kg |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Windows 11
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
