90 999 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
| ПРОЦЕСОР | Intel Core Ultra 9-185H 1 GHz (up to 5.1 GHz) 16C 24MB 45W |
| ОПЕРАТИВНА ПАМ’ЯТЬ | 32GB 7467 LPDDR5X on-board |
| НАКОПИЧУВАЧ | 2TB PCIe Gen4 Performance |
| ВІДЕОКАРТА | NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB VRAM |
| ОППТИЧНИЙ ПРИВІД | No ODD |
| ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА | OST FreeDOS 3.0 |
| ГАРАНТІЯ | 1 Year |
| ДИСПЛЕЙ | 14.0 2.8K (2880x1800) OLED Brightview Low Blue Light 400 nits VRR 48-120Hz |
| ЗВ’ЯЗОК | Intel Gale Peak 2 Wi-Fi 7 BE200 + BT5.4 (802.11be 2x2) |
| ВЕБКАМЕРА | HP True Vision 1080p FHD IR camera with TNR and integrated dual array digital microphones |
| ПОРТИ ВВОДУ/ВИВОДУ | 1 Thunderbolt 4 with USB Type-C 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge); |
| 1 USB Type-C 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4, HP Sleep and Charge); | |
| 2 USB Type-A 10Gbps signaling rate (1 HP Sleep and Charge); | |
| 1 HDMI 2.1; | |
| 1 headphone/microphone combo; | |
| КОЛІР | Shadow Black |
| КЛАВІАТУРА | Full-size, 4-zone RGB backlit, shadow black keyboard and 26-Key Rollover Anti-Ghosting Key technology |
| БАТАРЕЯ | VO 6 Cells 71WHr Fast Charge |
| АДАПТЕР ЖИВЛЕННЯ | 140 Watt USB C |
| РОЗМІРИ | 31.3 x 23.35 x 1.69 cm |
| ВАГА | 1.75 kg |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
DOS
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
