69 299 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
| ПРОЦЕСОР | Snapdragon X1 E78100 |
| ОПЕРАТИВНА ПАМ’ЯТЬ | 16GB on-board |
| НАКОПИЧУВАЧ | 1TB PCIe-4x4 2280 NVMe TLC Solid State Drive |
| ВІДЕОКАРТА | Qualcomm Adreno GPU |
| ОППТИЧНИЙ ПРИВІД | No ODD |
| ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА | Windows 11 Pro 64 NextGen Premium |
| ГАРАНТІЯ | 1 year |
| ДИСПЛЕЙ | 14.0 inch BV 2.2K (2240x1400) WLED+LBL IPS 400 Touchscreen flt LCD Panel |
| ЗВ’ЯЗОК | Wi-Fi 6E +Bluetooth 5.3 WW WLAN with 2 Antennas |
| ВЕБКАМЕРА | 5MP Webcam+IR+TNR ID |
| ПОРТИ ВВОДУ/ВИВОДУ | 1 USB Type-C® 40Gbps signaling rate |
| 1 USB Type-C® 10Gbps signaling rate | |
| 1 USB Type-A 5Gbps signaling rate (charging) | |
| 1 stereo headphone/microphone combo jack | |
| КОЛІР | Atmospheric Blue Aluminum |
| КЛАВІАТУРА | Darker Atmospheric Blue Opaque Dual Point with Clickpad Backlit KBD |
| БАТАРЕЯ | GD Long Life 59Whr Fast Charge 3 cell Battery |
| АДАПТЕР ЖИВЛЕННЯ | HP 65W Slim USB-C AC Adapter |
| РОЗМІРИ | 31.29 x 22.35 x 1.12 cm |
| ВАГА | 1.34 кг |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Windows 11 Pro
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
