18 582 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
| ПРОЦЕСОР | AMD Ryzen 3 3250U (2.6-3.5 GHz, 4 Mb L3 Cache, 2 Cores); |
| ОПЕРАТИВНА ПАМ’ЯТЬ | 8GB 1D DDR4 2400 |
| НАКОПИЧУВАЧ | 256GB PCIe NVMe Value |
| ВІДЕОКАРТА | AMD Radeon |
| ОПТИЧНИЙ ПРИВІД | No ODD |
| ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА | DOS |
| ГАРАНТІЯ | 1 year |
| ДИСПЛЕЙ | 15.6 inch FHD (1920x1080) Anti-Glare IPS 250n |
| ЗВ’ЯЗОК | Realtek RTL8822CE 802.11a/b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi® і Bluetooth® 5 |
| ВЕБКАМЕРА | 720p HD camera |
| ПОРТИ ВВОДУ/ВИВОДУ | 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate |
| 1 USB Type-C® 5Gbps signaling rate | |
| 1 HDMI 1.4b | |
| 1 RJ-45 | |
| 1 AC power | |
| 1 Stereo headphone/microphone combo jack; | |
| 1 SD card reader | |
| КОЛІР | Dark Ash Silver Plastic |
| КЛАВІАТУРА | Full-size keyboard with numeric keypad |
| БАТАРЕЯ | 41 WHr 3 Cell |
| РОЗМІРИ | 35.8 x 24.2 x 1.99 cm |
| ВАГА | 1.74 kg |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
DOS
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
