26 999 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
| ПРОЦЕСОР | Intel Core i5-1235U (up to 4.4 GHz) 10C 12MB 15W |
| ОПЕРАТИВНА ПАМ’ЯТЬ | 16GB DDR4 2DM 3200 |
| НАКОПИЧУВАЧ | 512GB PCIe value |
| ВІДЕОКАРТА | Intel Iris Xe |
| ОППТИЧНИЙ ПРИВІД | No ODD |
| ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА | OST FreeDOS 3.0 |
| ГАРАНТІЯ | 1 year |
| ДИСПЛЕЙ | 17.3 FHD Antiglare IPS 300 nits Narrow Border flat |
| ЗВ’ЯЗОК | Realtek Coco Wifi 5 ac 1x1 + BT 4.2 |
| ВЕБКАМЕРА | HP True Vision 720p HD camera with TNR and integrated dual array digital microphones |
| ПОРТИ ВВОДУ/ВИВОДУ | 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate; |
| 1 USB Type-C® 5Gbps signaling rate | |
| 1 HDMI 1.4b | |
| 1 AC smart pin; | |
| 1 headphone/microphone combo | |
| КОЛІР | Natural Silver |
| КЛАВІАТУРА | Full-size keyboard with numeric pad |
| БАТАРЕЯ | 3 cells 41Whr |
| РОЗМІРИ | 40.07 x 25.78 x 1.99 cm |
| ВАГА | 2.08 kg |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
DOS
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
