Немає в наявності
Модель 90NB12V2-M00AS0
Код товару 184755
Продавець DS-M7L4
46 366 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
| Процесор | Intel® Core™ Ultra 7 Processor 155U 1.7 GHz (12MB Cache, up to 4.8 GHz, 12 cores, 14 Threads); Intel® AI Boost NPU |
| Програмне забезпечення | Windows 11 Professional |
| Оперативна пам'ять | 32GB LPDDR5X on board |
| Дисплей | 13.3" 3K OLED (16:10) (2880 x 1800), 600 nits, 100% DCI-P3 color gamut, Glossy display |
| Відеоадаптер | Intel® Graphics |
| Накопичувач | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Клавіатура | Backlit Chiclet Keyboard |
| Камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Мережевий адаптер | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Інтерфейси | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2 x Thunderbolt™ 4 supports display / power delivery 1 x HDMI 2.1 TMDS 1 x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Аудіо | Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in array microphone harman/kardon (Premium) |
| Батарея | 4-cell Li-ion, 63WHrs |
| Блок живлення | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal |
| Розміри | 296 x 216 x 10.9 ~ 11.8 мм (WxDxH) |
| Вага | 1.0 кг з батареєю |
| Комплектація | Sleeve |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
24 місяці від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Windows 11 Pro
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
