Немає в наявності
Модель 90NB11R2-M002D0
Код товару 195126
Продавець KH-Y4M7
58 761 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
| Процесор | Intel® Core™ Ultra 7 Processor 155H 1.4 GHz (24MB Cache, up to 4.8 GHz, 16 cores, 22 Threads); Intel® AI Boost NPU |
| Програмне забезпечення | Windows 11 Home |
| Оперативна пам'ять | 16GB LPDDR5X on board |
| Дисплей | 14" FHD IPS (16:10) (1920 x 1200), 400nits, 100% DCI-P3 color gamut, Glossy display |
| Відеоадаптер | Intel® Arc™ Graphics |
| Накопичувач | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Клавіатура | Backlit Chiclet Keyboard |
| Камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello ; With privacy shutter |
| Мережевий адаптер | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Інтерфейси | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2 x Thunderbolt™ 4 supports display / power delivery 1 x HDMI 2.1 TMDS 1 x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Аудіо | Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in array microphone harman/kardon (Premium) |
| Батарея | 4-cell Li-ion, 75WHrs |
| Блок живлення | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal |
| Розміри | 312 x 220 x 14.9 мм (WxDxH) |
| Вага | 1.22 кг з батареєю |
| Комплектація | Sleeve USB-A to RJ45 gigabit ethernet adapter |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
24 місяці від виробника
Програмні характеристики
Версія операційної системи:
Windows 11
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
