Немає в наявності
Модель 90NB0ZK2-M00N80
Код товару 184740
Продавець OS-V3P8
39 295 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
| Процесор | Intel® Core™ i9-13900H Processor 2.6 GHz (24MB Cache, up to 5.4 GHz, 14 cores, 20 Threads) |
| Програмне забезпечення | Without OS |
| Оперативна пам'ять | 16GB LPDDR5 on board |
| Дисплей | 15.6" 2.8K OLED (16:9) (2880 x 1620), 600 nits, 100% DCI-P3 color gamut, Glossy display |
| Відеоадаптер | Intel Iris X? Graphics |
| Накопичувач | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Клавіатура | Backlit Chiclet Keyboard |
| Камера | 1080p FHD camera; With privacy shutter |
| Мережевий адаптер | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Інтерфейси | 1 x USB 2.0 Type-A 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1 x Thunderbolt™ 4 supports display / power delivery 1 x HDMI 1.4 1 x 3.5mm Combo Audio Jack 1 x DC-in |
| Аудіо | Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in array microphone harman/kardon (Mainstream) |
| Батарея | 4-cell Li-ion, 75WHrs |
| Блок живлення | ø4.5, 90W AC Adapter, Output: 19V DC, 4.74A, 90W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Розміри | 359 x 229 x 17.9 мм (WxDxH) |
| Вага | 1.7 кг з батареєю |
| Комплектація |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
