Немає в наявності
Модель 90NB1101-M003B0
Код товару 150809
Продавець DS-T5X2
63 668 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
| Процессор | Intel® Core™ i7-13650HX Processor 2.6 GHz (24MB Cache, up to 4.9 GHz, 14 cores, 20 Threads) |
| Программное обеспечение | Without OS |
| Оперативная память | 16GB DDR5 SO-DIMM *2 |
| Дисплей | 16" WQXGA IPS (16:10) (2560 x 1600) 500nits, 100% DCI-P3 color gamut, Anti-glare display |
| Видеоадаптер | NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 Laptop GPU, 8GB GDDR6 |
| Накопитель | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Клавиатура | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
| Камера | 1080p FHD camera; With privacy shutter |
| Сетевой адаптер | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card |
| Интерфейсы | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2 x Thunderbolt™ 4 supports display / power delivery 1 x HDMI 2.1 FRL 1 x 3.5mm Combo Audio Jack 1 x RJ45 Gigabit Ethernet 1 x DC-in SD 4.0 card reader |
| Аудио | Built-in speaker Built-in array microphone harman/kardon (Mainstream) |
| Батарея | 4-cell Li-ion, 90WHrs |
| Блок питания | ø6.0, 240W AC Adapter, Output: 20V DC, 12A, 240W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Размеры | 355 x 249 x 21.9 мм (WxDxH) |
| Вес | 1.9 кг c батареей |
| Комплектация | Wired optical mouse (USB) Backpack |
| Процесор | Intel® Core™ i7-13650HX Processor 2.6 GHz (24MB Cache, up to 4.9 GHz, 14 cores, 20 Threads) |
| Програмне забезпечення | Without OS |
| Оперативна пам'ять | 16GB DDR5 SO-DIMM *2 |
| Дисплей | 16" WQXGA IPS (16:10) (2560 x 1600) 500nits, 100% DCI-P3 color gamut, Anti-glare display |
| Відеоадаптер | NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 Laptop GPU, 8GB GDDR6 |
| Накопичувач | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Клавіатура | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
| Камера | 1080p FHD camera; With privacy shutter |
| Мережевий адаптер | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card |
| Інтерфейси | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2 x Thunderbolt™ 4 supports display / power delivery 1 x HDMI 2.1 FRL 1 x 3.5mm Combo Audio Jack 1 x RJ45 Gigabit Ethernet 1 x DC-in SD 4.0 card reader |
| Аудіо | Built-in speaker Built-in array microphone harman/kardon (Mainstream) |
| Батарея | 4-cell Li-ion, 90WHrs |
| Блок живлення | ø6.0, 240W AC Adapter, Output: 20V DC, 12A, 240W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Розміри | 355 x 249 x 21.9 мм (WxDxH) |
| Вага | 1.9 кг з батарєєю |
| Комплектація | Wired optical mouse (USB) Backpack |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
