Немає в наявності
Модель 90NB10N2-M009E0
Код товару 191469
Продавець DS-M7L4
27 088 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
| Процесор | Intel® Core™ i7-1355U Processor 1.7 GHz (12MB Cache, up to 5.0 GHz, 10 cores, 12 Threads) |
| Програмне забезпечення | Without OS |
| Оперативна пам'ять | 8GB DDR4 on board + 8GB DDR4 SO-DIMM |
| Дисплей | 16" WUXGA IPS (16:10) (1920 x 1200), 300 nits, 45% NTSC color gamut, Anti-glare display |
| Відеоадаптер | Intel Iris X? Graphics |
| Накопичувач | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| Клавіатура | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
| Камера | 720p HD camera; With privacy shutter |
| Мережевий адаптер | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 1*1 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Інтерфейси | 1 x USB 2.0 Type-A 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C support power delivery 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1 x HDMI 1.4 1 x 3.5mm Combo Audio Jack 1 x DC-in |
| Аудіо | SonicMaster Built-in speaker Built-in array microphone |
| Батарея | 3-cell Li-ion, 42WHrs |
| Блок живлення | ø4.5, 45W AC Adapter, Output: 19V DC, 2.37A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Розміри | 358 x 249 x 19.9 мм (WxDxH) |
| Вага | 1.88 кг з батареєю |
| Комплектація |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
