Немає в наявності
Модель 90NR0FI5-M006M0
Код товару 195123
Продавець OS-R6K3
77 515 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
| Процесор | 13th Gen Intel® Core™ i7-13620H Processor 2.4 GHz (24M Cache, up to 4.9 GHz, 10 cores: 6 P-cores and 4 E-cores) |
| Програмне забезпечення | Without OS |
| Оперативна пам'ять | 16GB DDR5-4800 SO-DIMM *2 |
| Дисплей | 17.3" 2.5K IPS (16:9) (2560 x 1440, WQHD), 240Hz, 250nits, DCI-P3 100%, Anti-glare display |
| Відеоадаптер | NVIDIA® GeForce RTX™ 4070 Laptop GPU (321 AI TOPs) 8GB GDDR6 |
| Накопичувач | 1TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD |
| Клавіатура | Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB |
| Камера | 720P HD camera |
| Мережевий адаптер | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.2 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Інтерфейси | 1 x HDMI 2.1 FRL 1 x RJ45 LAN port 1 x Thunderbolt™ 4 support DisplayPort™ 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Аудіо | AI noise-canceling technology Dolby Atmos Hi-Res certification (for headphone) Support Microsoft Cortana near field/far field |
| Батарея | 4-cell Li-ion, 90WHrs |
| Блок живлення | ø6.0, 240W AC Adapter, Output: 20V DC, 12A, 240W, Input: 100~240C AC 50/60Hz universal |
| Розміри | 394 x 264 x 22.9 ~ 25.4 мм (WxDxH) |
| Вага | 2.6 кг з батареєю |
| Комплектація | TYPE-C, 100W AC Adapter, Output: 20V DC, 5A, 100W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
