Немає в наявності
Модель 90NR0JF7-M004U0
Код товару 180588
Продавець DS-Q3D6
30 198 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
| Процесор | AMD Ryzen™ 5 7535HS Processor 3.3GHz (19MB Cache, up to 4.55 GHz, 6 cores, 12 Threads) |
| Програмне забезпечення | Without OS |
| Оперативна пам'ять | 16GB DDR5-5600 SO-DIMM |
| Дисплей | 15.6" FHD IPS (16:9) (1920 x 1080), 144Hz, 250 nits, NTSC 45%, SRGB 62.5%, Anti-glare display |
| Відеоадаптер | NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 Laptop GPU 4GB GDDR6 |
| Накопичувач | 512GB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD |
| Клавіатура | Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB |
| Камера | 720P HD camera |
| Мережевий адаптер | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Інтерфейси | 1 x HDMI 2.1 TMDS 1 x RJ45 LAN port 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort™ 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Аудіо | AI noise-canceling technology Dolby Atmos Hi-Res certification Support Microsoft Cortana near field/Far field |
| Батарея | 3-cell Li-ion, 48WHrs |
| Блок живлення | ø6.0, 180W AC Adapter, Output: 20V DC, 9A, 180W, Input: 100~240V AC, 50/60Hz universal |
| Розміри | 359x 256 x 22.8 ~ 24.5 мм (WxDxH) |
| Вага | 2.3 кг з батареєю |
| Комплектація |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
