Немає в наявності
Модель 90NR0502-M003L0
Код товару 122590
Продавець OD-X2L5
40 739 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
| Процесор | AMD Ryzen™ 7 4800H Mobile Processor (8-core/16-thread, 12MB Cache, 4.2 GHz max boost) |
| Операційна система | Without OS |
| Пам´ять | 8GB DDR4-3200 SO-DIMM *2 |
| Екран | 15.6" (16:9), IPS, FHD (1920x1080) 144Hz, 250nits, AG |
| Графічна система | NVIDIA® GeForce® RTX3050, 4GB GDDR6 |
| Накопичувач | 512GB PCIe® 3.0 NVMe™ M.2 SSD |
| Клавіатура | Backlit Chiclet Keyboard 4-Zone RGB |
| Веб-камера | N/A |
| Мережа | Інтегрований модуль Wi-Fi 6 (802.11ax) Dual band 2*2 Bluetooth 5.1 |
| Інтерфейси | 1 x HDMI 2.0b |
| Аудіо | AI noise-canceling technology Dolby Atmos Hi-Res certification Smart Amp Technology |
| Батарея | 4-cell., 90WHrs |
| Адаптер живлення | ø6.0, 240W AC Adapter, Output: 20V DC, 12A, 240W, Input: 100~240C AC 50/60Hz universal |
| Розміри | 354 x 259 x 22.6 ~ 27.2 мм (ШxДxВ) |
| Маса | 2.3 кг з батареєю |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
15,6
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
