Немає в наявності
Модель 90NX06X1-M015D0
Код товару 181206
Продавець KY-Z9L3
30 557 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
| Процесор | Intel® Core™ i7-1355U Processor 1.7GHz (12M Cache, up to 5GHz,10 cores) |
| Програмне забезпечення | Without OS |
| Оперативна пам'ять | 16GB DDR4 on board |
| Дисплей | 15.6" FHD Wide view (16:9) (1920 x 1080), 250 nits, NTSC: 45%, Anti-glare display |
| Відеоадаптер | Intel® UHD Graphics |
| Накопичувач | 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Клавіатура | Backlit Chiclet Keyboard |
| Камера | 720p HD camera with IR function to support Windows Hello With privacy shutter |
| Мережевий адаптер | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.2 Wireless Card |
| Інтерфейси | 1 x USB 2.0 Type-A 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C support power delivery 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery 1 x HDMI 1.4 1 x 3.5mm Combo Audio Jack 1 x RJ45 Gigabit Ethernet |
| Аудіо | Audio by Dirac Built-in speaker Built-in array microphone |
| Батарея | 3-cell Li-ion, 42WHrs |
| Блок живлення | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Розміри | 361 x 233 x 19.9 мм (WxDxH) |
| Вага | 1.69 кг з батареєю |
| Комплектація |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
