Немає в наявності
Модель 90NX07M1-M00220
Код товару 181199
Продавець DS-B2K5
17 631 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
| Процесор | Intel® Processor N200 1.0 GHz (6M Cache, up to 3.7 GHz, 4 cores) |
| Програмне забезпечення | Without OS |
| Оперативна пам'ять | 8GB LPDDR5 on board |
| Дисплей | 11.6" HD (16:9) (1366 x 768), 220 nits, NTSC: 45%, Anti-glare display |
| Відеоадаптер | Intel® UHD Graphics |
| Накопичувач | 256GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Клавіатура | Chiclet Keyboard |
| Камера | 1080p FHD camera With privacy shutter |
| Мережевий адаптер | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.2 Wireless Card |
| Інтерфейси | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery 1 x USB 2.0 Type-C 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1 x HDMI 1.4 1 x 3.5mm Combo Audio Jack 1 x RJ45 Gigabit Ethernet |
| Аудіо | Audio by Dirac Built-in speaker Built-in array microphone |
| Батарея | 3-cell Li-ion, 50WHrs |
| Блок живлення | TYPE C ;45W AC Adapter Output: 20V DC, 2.25A, 45W Input: 100~240V AC; 50/60Hz universal |
| Розміри | 296 x 213 x 21.1 ~ 21.1 мм (WxDxH) |
| Вага | 1.37 кг з батареєю |
| Комплектація |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
