Немає в наявності
Модель 9S6-3EA54H-002
Код товару 184776
Продавець KY-Z9L3
18 999 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
https://www.msi.com/Monitor/MAG401QR
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Призначення | для ігор |
| Діагональ екрану | 40" (101.6 cm) |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 21:9 |
| Тип матриці | IPS |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 3440х1440 |
| Контрастність (статична) | 1000:1 |
| Контрастність (динамічна) | 100000000:1 |
| Яскравість екрану | 400 кд/м2 |
| Час реакції | 1 мс (MPRT) |
| Частота оновлення | 155 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 1.07 млн. кольорів (8 bits + FRC) |
| Розмір пікселя | 0.2697 мм |
Роз`єми
| Відео/аудіо порти | 2 x USB 2.0 Type-A 1 x USB 2.0 Type-B Upstream 1 x USB 2.0 Type-C (PD 65W) |
| Вихід на навушники |
| USB порти | 2 x USB 2.0 Type-A 1 x USB 2.0 Type-B Upstream 1 x USB 2.0 Type-C (PD 65W) |
Функціональні можливості
| Технології | Adaptive Sync |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 100 x 100 |
| Додатково | DCI-P3 94% |
| SRGB 118% | |
| Anti-theft stand lock slot - Kensington | |
| Кут нахилу | від -5 до +20° |
| Поворотний екран | 30° |
| Колір | чорний |
| Область перегляду (HxV) | 945.22 x 289.63 x 530.29 мм |
| Вага | 10.3 кг |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
36 місяців від виробника
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
40,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
3440x1440
Час реакції:
1 мс
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
