Немає в наявності
Модель 9S6-3DC91M-001
Код товару 193457
Продавець KH-Y4M7
10 911 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
MAG 32CQ6F
- Панель Rapid VA – забезпечує час відгуку 0,5 мс (GtG, мін.), оптимізує кольори та яскравість екрана.
- Частота оновлення 180 Гц – реагуйте швидше з більш плавними кадрами.
- 0,5 мс (GtG, мін.) Час відгуку – усунення розривів екрана та переривчастої частоти кадрів.
- AI Vision – нова технологія AI Vision може не тільки розкривати деталі в темних областях, але й підвищувати загальну яскравість і насиченість кольорів.
- Технологія Adaptive-Sync - плавна гра без розривів, заїкань.
- Менше синього світла – використовуйте програмне рішення для зменшення випромінювання світла в синьо-фіолетовій області спектру синього світла.
MAG 32CQ6F (msi.com)
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Призначення | для ігор |
| Діагональ екрану | 31.5" (80.01 cm) |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Вигнутий екран Тип матриці | Так, Curve 1500R VA |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 2560x1440 (WQHD) |
| Контрастність (статична) | 3500:1 |
| Яскравість екрану | 400 кд/м2, DisplayHDR 400 |
| Частота оновлення | 180 Гц, 0.5мс (GtG, Min.) |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 1.07B, 10 біт (8 bits + FRC) |
Роз`єми
| Входи | 1 x DisplayPort 1.4 2 x HDMI™ 2.0b (WQHD@144Hz) Вихід на навушники |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 100 x 100 |
| Додатково | DCI-P3 - 78%, Adobe RGB - 82%, SRGB - 101% |
| Adaptive-Sync | |
| Anti-theft stand lock slot - Kensington | |
| Кут нахилу Поворот екрану Портретний режим Регулювання висоти | від -5 до +20° ні ні ні |
| Колір | чорний |
| Габарити (ШхВхТ) | 709.4 x 249.8 x 507.2 мм |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 188 мм |
| Висота | 549 мм |
| Довжина | 818 мм |
| Вага (НЕТТО / БРУТТО) | 5.3 кг / 8.4 кг |
| Об'єм | 0.0843 м3 |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
36 місяців від виробника
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
31,5
Роздільна здатність екрану, пікс.:
2560x1440
Час реакції:
0,5 мс
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
