Немає в наявності
Модель 9S6-3PB4CH-208
Код товару 192963
Продавець OS-T7F4
10 178 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
PRO MP273U
- Ідеальний 27-дюймовий екран із роздільною здатністю UHD (2160p) для програмування, редагування відео та створення веб-сайтів.
- Сертифікований TÜV дисплей забезпечує захист і здоров'я зору.
- Технологія MSI EyesErgo з технологією Anti-Flicker запобігає напрузі та втомі очей.
- MSI Eye-Q Check допомагає самостійно перевірити очі та нагадує відпочити під час тривалого використання монітора.
- Зберігайте універсальність на різних пристроях, використовуючи кілька джерел вхідного сигналу, наприклад порти HDMI™ і DP.
- Насолоджуйтесь найчистішим середовищем завдяки зручній знімній конструкції кабелю.
- Стандартна конструкція кріплення VESA та слота для аксесуарів.
- Два вбудованих динаміка.
PRO MP273U | Professional Business Monitor for Work and Home | MSI
Основні
| Тип пристрою | монітор для дому та офісу |
| Діагональ екрану | 27 " |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 3840x2160 (UHD) |
| Контрастність (статична) | 1000:1 |
| Яскравість екрану | 300 кд/м2 |
| Час реакції | 4 мс (GTG) |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 10 біт (8 біт + FRC) |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
Роз`єми
| Входи | 2x HDMI™ 2.0b (4K@60Hz) 1x DisplayPort (1.4a) |
| вихід на навушники |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 75 x 75 |
| Додатково | ADOBE RGB 93%, DCI-P3 98%, SRGB 130% |
| Anti-theft stand lock slot - Kensington | |
| Вбудовані динамики | 2х 3Вт |
| Кут нахилу | від -5 до +20° |
| Регулювання по висоті | ні |
| Колір | чорний |
| Габарити (ШхВхТ) | 613.5 x 426.6 x 181.1 мм |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
Параметри упаковки
| Ширина | 119 мм |
| Висота | 458 мм |
| Довжина | 697 мм |
| Вага | 5.3 кг |
| Об'єм | 0.0380 м3 |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
24 місяці від виробника
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
27,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
3840x2160
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
