Немає в наявності
Модель 9S6-3CD91M-002
Код товару 192961
Продавець DS-T5X2
8 466 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
MAG 27CQ6F
- Матриця Rapid VA – забезпечує надшвикий відгук в 0.5 мс (GtG, мін.) та має оптимальні кольори та яскравість екрану.
- Роздільна здатність WQHD – ігри виглядатимуть ще краще, відображаючи більше деталей.
- Частота оновлення 180 Гц – реагуйте швидше завдяки більш плавному геймплею.
- Час відгуку 0.5 мс (GTG) – чіткіше зображення під час руху.
- Технологія Adaptive-Sync – плавний геймінг, без розривів або лагів.
- Less Blue Light – програмне рішення для зменшення інтенсивності випромінювання в синьо-фіолетовій області спектру синього світла (довжина хвилі від 415 до 455 нм)
MAG 27CQ6F (msi.com)
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Призначення | для ігор |
| Діагональ екрану | 27" (69cm) |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Вигнутий екран Тип матриці | Так, 1500R VA |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Контрастність (статична) | 5000:1 |
| Контрастність (динамічна) | 100000000:1 |
| Яскравість екрану | 300 кд/м2 |
| Частота оновлення | 180 Гц, 0.5ms (GtG) |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 1.07B, 10 bits (8 bits + FRC) |
| Розмір пікселя | 0.15525 мм |
Роз`єми
| Входи | 1 x DisplayPort (1.4) 2 x HDMI™ (2.0b) |
| Вихід на навушники |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 100 x 100 |
| Додатково | DCI-P3 - 98%, SRGB - 133% |
| AMD FreeSync™ | |
| Anti-theft stand lock slot - Kensington | |
| Кут нахилу Поворот екрану Портретний режим Регулювання висоти | від -5 до +20° ні ні ні |
| Колір | чорний |
| Габарити (ШхВхТ) | 610 x 250 x 451.6 мм |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 178 мм |
| Висота | 508 мм |
| Довжина | 704 мм |
| Вага (НЕТТО / БРУТТО) | 3.95 кг / 5.65 кг |
| Об'єм | 0.0637 м3 |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
36 місяців від виробника
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
27,0
Роздільна здатність екрану, пікс.:
2560x1440
Час реакції:
0,5 мс
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
