Немає в наявності
Модель 9S6-3CD61T-008
Код товару 192956
Продавець OS-Z4S2
6 799 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
G2712F
- Матриця Ultra Rapid IPS - обладнана оксидними транзисторами для забезпечення швидшого часу відгуку та фірмових кольорів IPS.
- Частота оновлення 180 Гц – реагуйте швидше завдяки більш плавному геймплею.
- Час відгуку 1 мс (GTG) – чіткіше зображення під час руху.
- Технологія Adaptive-Sync – плавний геймінг, без розривів або лагів.
- Технологія Night Vision - добре розрізняйте кожну деталь у темряві, знаходьте та атакуйте ворогів до того, як вони вас помітять.
- Широка колірна гама - кольори та деталі гри виглядатимуть більш реалістично та вишукано.
- Технології Anti-Flicker і Less Blue Light – грайте ще довше без втоми та перенапруження очей.
- Широкий кут огляду 178°.
G2712F (msi.com)
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Призначення | для ігор |
| Діагональ екрану | 27" (69cm) |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Вигнутий екран Тип матриці | Ні IPS |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 1920 x 1080 (FHD) |
| Контрастність (статична) | 1000:1 |
| Контрастність (динамічна) | 100000000:1 |
| Яскравість екрану | 300 кд/м2 |
| Частота оновлення | 180 Гц, 1ms (GtG) |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 16.7М |
Роз`єми
| Входи | 1x Display Port (1.2a) 2x HDMI™ (2.0b) |
| Вихід на навушники |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 100 x 100 |
| Додатково | DCI-P3 - 76%, SRGB - 96% |
| Adaptive-Sync | |
| Anti-theft stand lock slot - Kensington | |
| Кут нахилу Поворот екрану Портретний режим Регулювання висоти | від -5 до +20° ні ні ні |
| Колір | чорний |
| Габарити (ШхВхТ) | 614 x 229 x 456 мм |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 157 мм |
| Висота | 488 мм |
| Довжина | 698 мм |
| Вага (НЕТТО / БРУТТО) | 4.2 кг / 6.1 кг |
| Об'єм | 0.0535 м3 |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
36 місяців від виробника
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
27,0
Час реакції:
1 мс
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
