Немає в наявності
Модель 90LM06H1-B02370
Код товару 191479
Продавець DN-V7M8
9 649 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
Монітор ASUS VA27DQSB Eye Care – 27 дюймів, FHD (Full HD 1920 x 1080), IPS, Frameless, 75Hz, Adaptive-Sync, DisplayPort, HDMI, Eye Care, Low Blue Light, Flicker Free, настінний монтаж
- 27-дюймовий дисплей Full HD (1920 x 1080) зі світлодіодним підсвічуванням і IPS-панеллю з широким кутом огляду 178°
- Частота оновлення до 75 Гц із технологією Adaptive-Sync для усунення трасування та забезпечення чіткого та чіткого відтворення відео
- Широкі можливості підключення, включаючи HDMI, DisplayPort, D-sub і USB-концентратор
- Ергономічний дизайн із нахилом +35° ~ -5°, поворотом на ±180°, поворотом на ±90° та регулюванням висоти на 150 мм для комфортного перегляду
- Монітори ASUS Eye Care оснащені технологіями Flicker-free і Low Blue Light, сертифікованими TÜV Rheinland, що забезпечує комфортний перегляд.
- Підтримує як Adaptive-Sync із відеокартами NVIDIA GeForce*, так і FreeSync із відеокартами AMD Radeon *Сумісність із відеокартами серії NVIDIA GeForce GTX 10, GTX 16, RTX 20 та новішими відеокартами
VA27DQSB|Monitors|ASUS Global
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Призначення | дому та офісу |
| Діагональ екрану | 27 " |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 (Full HD) |
| Контрастність (статична) | 1300:1 |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2 |
| Час реакції | 5 мс (GTG) |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
| Розмір пікселя | 0.311мм |
Роз`єми
| Входи | DisplayPort 1.2 x 1 HDMI(v1.4) x 1 VGA x 1 USB Hub : 2x USB 2.0 Type-A PC Audio Input |
| Роз’єм для навушників |
Функціональні можливості
| Технології | Trace Free Technology : Yes SPLENDID Technology : Yes Color Temp. Selection : Yes(4 modes) GamePlus : Yes QuickFit : Yes HDCP : Yes VRR Technology : Yes (Adaptive-Sync) Low Blue Light : Yes Eye Care+ Technology |
| Flicker-Free | |
| Синхронізація руху |
Додатково
| Настінне кріплення VESA Вбудовані динаміки | 100x100 2Вт x 2 |
| Споживана потужність | 17 Вт |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | Energy Star EPEAT Silver TCO Certified TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Комплектація | Кабель HDMI Шнур живлення Короткий посібник Кабель USB 2.0 Гарантійний талон Кабель DisplayPort Кабель VGA |
| Кут нахилу Поворот у горизонтальній площині Поворот у вертикальній площині Регулювання висоти | від -5° до + 35° +180° ~ -180° +90° ~ -90° 0~150 мм |
| Колір | чорний |
| Габарити (ШхВхТ) | 611.9 x 523.4 x 226.3 мм з підставкою |
| Область перегляду (HxV) | 597.88 x 336.31 мм |
| Вага | 6.8 кг з підставкою |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 236 мм |
| Висота | 449 мм |
| Довжина | 798 мм |
| Вага | 6 кг |
| Об'єм | 0.0846 м3 |
Кабель HDMI Шнур живлення Короткий посібник Кабель USB 2.0 Гарантійний талон Кабель DisplayPort Кабель VGA
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
36 місяців від виробника
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
27,0
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
