Немає в наявності
Модель 90LM0541-B04370
Код товару 182863
Продавець DS-T5X2
5 399 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
Ігровий монітор ASUS VA24DQFR Eye Care – 24 дюйми (23,8 дюйма), IPS, Full HD, без рамок, 100 Гц, адаптивна синхронізація, 1 мс MPRT, HDMI, DisplayPort, VGA, низький рівень синього світла, без мерехтіння, можливість настінного кріплення
- 23,8-дюймовий безрамковий корпус з роздільною здатністю Full HD (1920x1080) і широким кутом огляду IPS 178°
- Технологія SmoothMotion із частотою оновлення 100 Гц і MPRT 1 мс забезпечує бездоганне зображення без розривів завдяки ввімкненню VRR (змінної частоти оновлення)
- Широкі можливості підключення HDMI, DisplayPort і VGA, а також роз'єм для навушників
- Настінне кріплення VESA для економії місця на робочому столі
- ASUS DisplayWidget Center дозволяє користувачам легко змінювати налаштування монітора за допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу
- Монітори ASUS Eye Care оснащені сертифікованими TÜV Rheinland технологіями Flicker Free і Low Blue Light для комфортного перегляду
VA24DQFR|Monitors|ASUS Global
Основні
| Тип пристрою | монітор |
| Діагональ екрану | 23.8 " |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
Технічні характеристики
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 (Full HD) |
| Контрастність (статична) | 1000:1 |
| Час реакції | 1мс MPRT |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
| Розмір пікселя | 0.2745 мм |
Роз`єми
| Входи | DisplayPort 1.2 x 1 HDMI(v1.4) x 1 VGA x 1 Роз’єм для навушників PC Audio Input |
Функціональні можливості
| Вбудовані динаміки | 2W x 2 Stereo RMS |
| Технології | Flicker-free Trace Free Technology SPLENDID Technology Color Temp. Selection (4 modes) GamePlus QuickFit HDCP 1.4 VRR Technology (Adaptive-Sync) Motion Sync DisplayWidget : DisplayWidget Center Low Blue Light Eye Care+ Technology |
Додатково
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Кут нахилу | від -5° до + 23° |
| Колір | чорний |
| Габарити (ШхВхТ) / вага НЕТТО | 53.97 x 39.04 x 20.50 см / 3.56 кг |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 614 мм |
| Вага | 5.36 кг |
| Об'єм | 0.0392 м3 |
Кабель HDMI Г-подібна викрутка Шнур живлення Посібник із швидкого запуску Гарантійний талон
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
36 місяців від виробника
Дисплей
Розмір екрану, дюйм:
23,8
Частота оновлення екрану:
100 Гц
Час реакції:
1 мс
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
