4 599 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
Характеристики Panasonic NN-ST34HWZPE
| Тип | звичайна (соло) |
| Тип управління | сенсорне |
| Об`єм | 25 л |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Додаткові функції | функція розморожування, захист від дітей |
| Максимальний час приготування | 95 мин |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Кількість програм | 12 |
| Діаметр поворотного столика | 28.8 см |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Спосіб відкривання дверцят | ручка |
| Колір | білий |
| Фізичні характеристики | |
| Ширина | 48.5 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 28.7 см |
| Вага | 12.7 кг |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
