4 999 ₴ - При оплаті готівкою
local_mall Самовивіз
- Київ
- Харків
- Одеса
- Львів
- Полтава
- Дніпро
local_shipping Доставка
По Києву
- Забрати в магазині
- Кур'єром по Києву
По Україні
- До відділення (Нова Пошта)
- Кур'єром (Нова Пошта)
payments Оплата
- Готівкою при отриманні
- Карткою в магазині +3%
- Оплата частинами ПриватБанк
- Оплата частинами UnexBank
- Оплата на рахунок +3%
- Онлайн оплата на сайті +2.2%
- Криптовалютою USDT
Опис
Технічні характеристики Panasonic Мікрохвильова піч, 20л, 800Вт, дисплей, чорний:
Основні параметри
| Об`єм | 23 л |
| Потужність | 800 Вт |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Управління | сенсорне |
| Функції | відстрочка старту |
| Турборозморозка | |
| "Швидко 30" | |
| Колір | чорний |
| Вага | 13.4 кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 29.2 x 48.6 x 40.5 см |
Характеристики
Умови гарантії
Гарантія:
12 місяців від виробника
- Виробник у будь-який момент має право змінювати комплектацію пристрою.
- Колір пристрою може відрізнятися від того, що на зображенні.
Відгуки покупців
Немає відгуків про цей товар.
