Кронштейн Satelit 39-80PIVOT600A (VESA600х400) UA
На віддаленому складі
Модель 39-80PIVOT600A
Код товару 142427
Продавець DS-Q3D6
  • -7% 1 944 -144
  • Готівкою при отриманні
  • Карткою в магазині +3%
  • Оплата частинами ПриватБанк
  • Оплата частинами UnexBank
  • Оплата на рахунок +3%
  • Онлайн оплата на сайті +2.2%
  • Криптовалютою USDT
  • Виробник: Satelit
  • Модель: 39-80PIVOT600A
  • Наявність: На віддаленому складі
  • Гарантія: 36 місяців від виробника
  • Кріплення VESA: 600x400
  • Колір: Чорний
Опис
Кронштейн Satelit 39-80PIVOT600A - багатофункціональний тип кріплення, який крім якісної фіксації екрану, дозволяє нахиляти його вгору-вниз на 15° і вправо-вліво на 60°, а також розміщувати екран на регульованій відстані від стіни від 62 до 468 мм.
Дане кріплення є універсальним і призначене для настінної установки телевізорів або моніторів з розмірами екранів від 39" до 80" і відповідно до стандарту VESA min 75x75, max 600x400.
Можливість розміщувати екран на регульованому відстані від стіни від 62 до 468 мм, дозволяє мати безперешкодний доступ до необхідних слотів для підключення гаджетів або USB-накопичувачів.