Телевизор KIVI 43" QLED UHD Android TV11 (43U770QB) UA
На удаленном складе
Модель 43U770QB
Код товара 244622
Продавец DS-P8F3
  • -7% 14 039 -1 040
  • Наличными при получении
  • Картой в магазине +3%
  • Оплата частями ПриватБанк
  • Оплата частями UnexBank
  • Оплата на счет +3%
  • Онлайн оплата на сайте +2.2%
  • Криптовалютой USDT
  • Производитель: KIVI
  • Модель: 43U770QB
  • Наличие: На удаленном складе
  • Гарантия: 12 месяцев от производителя
  • Версия операционной системы: Android TV 11
  • Размер экрана, дюйм: 43,0
  • Разрешение экрана, пикс.: 3840x2160
  • Тип матрицы: FSA
  • Частота обновления экрана: 60 Гц
  • Особенности экрана: HLG, Super contrast control, Adaptive Luma Control
Описание
Відкрийте для себе новий рівень розваг із серією смарт-телевізорів KIVI 770 Prime E5 QLED
QLED: Живі кольори на вашому екрані
HDR: Розкрийте весь потенціал зображення
Super Contrast Control
Комфорт та безпека перегляду
Більше ніж просто ТВ
Досконалість звуку
  • Google Play: відкриває доступ до величезної кількості додатків, ігор та потокових сервісів.
(Доступність функції залежить від регіону).
Безрамковий дизайн
Bluetooth пульт RC20
Порти підключення та дводіапазонний Wi-Fi
Свобода розміщення
Додаткові переваги
*Під Вигодою мається на увазі користування сервісами Партнерів, без виплати грошових коштів.
Компанія залишає за собою право змінювати умови користування вигодою.
Гарантія та підтримка
Характеристики
Условия гарантии
Гарантия:
12 месяцев от производителя
Программные характеристики
Версия операционной системы:
Android TV 11
Дисплей
Размер экрана, дюйм:
43,0
Разрешение экрана, пикс.:
3840x2160
Тип матрицы:
FSA
Частота обновления экрана:
60 Гц
Контрастность:
Особенности экрана:
Покрытие экрана:
Антибликовое
Угол обзора, град:
Подсветка єкрана:
DLED
Коммуникации
Интерфейсы:
Wi-Fi, Bluetooth
Разъемы:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), S/PDIF, PCMCIA (CI+), mini- jack 3.5 мм
Управление устройством:
Многофункциональный пульт, Управление со смартфонов, Управление голосом
Мультимедиа
Видео выходы:
4xHDMI
Поддержка Smart TV:
Есть
Динамики:
2 x 10 Вт