Телевизор 75" Sony LCD 4K 100Hz Smart GoogleTV Black, KD75X85L UA
На удаленном складе
Модель KD75X85L
Код товара 146523
Продавец KH-Y4M7
  • -7% 113 399 -8 400
  • Наличными при получении
  • Картой в магазине +3%
  • Оплата частями ПриватБанк
  • Оплата частями UnexBank
  • Оплата на счет +3%
  • Онлайн оплата на сайте +2.2%
  • Криптовалютой USDT
  • Производитель: Sony
  • Модель: KD75X85L
  • Наличие: На удаленном складе
  • Гарантия: 12 месяцев от производителя
  • Версия операционной системы: Google TV
  • Размер экрана, дюйм: 75,0
  • Разрешение экрана, пикс.: 3840x2160
  • Тип матрицы: LCD
  • Частота обновления экрана: 100 Гц
  • Подсветка єкрана: LED
Описание
Модель: KD-75X85L
Модельний рiк: 2023
Система ТБ цифрова: DVB-T/T2
Система ТБ кабельна: DVB-C
Система ТБ супутникова: DVB-S/S2
CI+: Yes
Операцiйна система: Android 10
Обсяг вбудованої пам'яті: 32GB
Тип екрана: LCD
Дiагональ: 75"(74.5")
Тип пiдсвiчування екрана: Direct(Full Array LED)
Роздiльна здатнiсть: 3840 x 2160
Вiдео процесор: 4K X-Reality PRO
Зглажування руху: X-Motion Clarity, Auto mode
HDR: Так(HDR10,HLG,Dolby Vision)
Частота розгортки матрицi: 100/120Hz
Channel 2ch
Потужнiсть аудiо: 10W + 10W
Speaker Position Down Firing
Тип гучномовцiв: Double Bass Reflex Speaker
HDMI ARC: Так (eARC/ARC)
Control Menu Так
ЕКО панель приладів Так
Apple AirPlay Так
Apple HomeKit Так
Home Network Feature Home Network Client, Home Network Renderer
Wi-Fi Direct Так
Wi-Fi Certified Так
Screen mirroring(Miracast™) Так (only for B2B purpose)
Video & TV SideView (iOS/Android) Так
Wi-Fi Standard a/b/g/n/ac
Wi-Fi Frequency 2.4GHz/5GHz(for Wi-Fi Direct: 2.4GHz Only)
Internet Browser Так
Wireless LAN Integrated
Electronic Program Guide (EPG) Так
USB HDD запис: Так(1Rec)(Except Italy)
Built-in Mic Так
Screen Reader Так
Audio Description Так
Text Magnification Так
Accessibility Shortcut Так
Switch Access Так
Auto Picture Mode Так
Chromecast built-in Так
Голосовий пошук: Так*1
Application Store Так (Google Play Store)
HDMI-CEC: Так
ECO Friendly Так
On mode power 1000h SDR(New lot5) 127 kWh/1000h
Smart TV Google TV
Розмiщення пiдставки 2 позиції (стандартна/ вузька)
Колiр пiдставки Чорний
Дизайн рамки: Flush Surface
Колiр рамки: Hairline Black
Дизайн пiдставки Slim T shape Wedged Stand
HDCP HDCP2.3(for HDMI1/2/3/4)
Bluetooth profile support Version 4.2,HID/HOGP/SPP/A2DP/AVRCP
Вхiд HDMI 4(4Side)
Вхiд Analog Audio 1(Side Analog Conversion)
Вихiд Digital Audio 1(Side)
Вихiд Headphone -
USB 2 (Side)
Вхiд Ethernet 1(Side)
PCMCIA слот 1(Top)
Споживання енергії (в експлуатації) 298 W
Power Consumption (in Standby) 0.50 W
Споживання енергії (мережевий режим очікування) 2.00W(Wi-Fi) / 2.00W(LAN) / 0.50W(CEC)
Крок отвору VESA® (Ш х В) 30.0 x 30.0 cm
Розміри телевізора без підставки (Ш х В х Г) Approx. 167.1 x 96.0 x 5.9 (4.67) cm
Телевізор із підставкою (стандартне положення) (Ш х В х Г) Approx. 167.1 x 103.7 x 39.9 cm
Розмір в упаковці (Ш х В х Г) Approx. 181.0 x 110.7 x 18.0 cm
Ширина підставки (стандартне положення) Approx. 182.4 x 111.9 x 18.0 cm
Вага телевізора без підставки Approx. 34.3 kg
Вага телевізора із підставкою Approx. 35.8 kg
Вага в упаковцi (брутто) Approx. 46 kg
Голосовий пульт дистанційного керування RMF-TX810U
Remote Control RMT-TX450E
Характеристики
Условия гарантии
Гарантия:
12 месяцев от производителя
Программные характеристики
Версия операционной системы:
Google TV
Дисплей
Размер экрана, дюйм:
75,0
Разрешение экрана, пикс.:
3840x2160
Тип матрицы:
Частота обновления экрана:
100 Гц
Угол обзора, град:
Подсветка єкрана:
LED
Коммуникации
Интерфейсы:
USB, Wi-Fi, Ethernet, S/PDIF, HDMI
Разъемы:
HDMI, USB, LAN (Ethernet), S/PDIF, Композитный
Управление устройством:
Управление голосом, Многофункциональный пульт
Мультимедиа
Видео выходы:
HDMI
Поддержка Smart TV:
Есть
Динамики:
20 Вт