IP Камера UNV IPC3618LB-ADF28K-G (IPC3618LB-ADF28K-G 8MP 2.8mm Nic SD 3-Axis) UA
На удаленном складе
Модель IPC3618LB-ADF28K-G 8MP 2.8mm Nic SD 3-Axis
Код товара 253142
Продавец DS-T5X2
  • -7% 5 282 -391
  • При оплате наличными
+440
  • Наличными при получении
  • Картой в магазине +3%
  • Оплата частями ПриватБанк
  • Оплата частями UnexBank
  • Оплата на счет +3%
  • Онлайн оплата на сайте +2.2%
  • Криптовалютой USDT
  • Производитель: UNV
Описание
Опис камери UNV IPC3618LB-ADF28K-G
Фіксований об’єктив 2.8 мм забезпечує широкий огляд, що робить камеру універсальною для приватних будинків, магазинів, складів, офісних приміщень і зовнішніх об’єктів. Ступінь захисту IP67 гарантує стійкість до дощу, пилу та екстремальних температур.
При низькому енергоспоживанні — лише до 4 Вт — модель підт
Основні параметри
Максимальна роздільна здатність: 8 МП
Сенсор: 1/2.7" CMOS
Колір: 0.01 Люкс (F1.6, AGC ON)
Відео-компресія: Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG
Крайове зберігання: MicroSD, до 512 ГБ
Ступінь захисту: IP67
Об’єктив
Фокусна відстань: 2.8 мм
Тип діафрагми: Фіксована
Діафрагма: F1.6
Частота кадрів - Підсвічування
Тип підсвічування: ІЧ
Дальність ІЧ-підсвічування: 30 м
Довжина хвилі: 850 нм
Частота кадрів - Основний потік
8 МП (3840 × 2160) — 15 fps
5 МП (2880 × 1620) — 25/20 fps
1080P — 30/25 fps
Додатковий потік
720P — 30/25 fps
D1, 640×360 — до 30 fps
Загальні характеристики
Живлення: DC 12 V±25%, PoE (IEEE 802.3af)
Споживання: Макс. 4.0 W
Інтерфейс живлення: Ø5.5 мм коаксіальний штекер
Габарити: Ø118 мм × 95 мм
Вага: 0.29 кг
Матеріал корпусу: Метал + пластик
Робоча температура: -30 ℃ … +60 ℃
Вологість: ≤ 95% (без конденсації)